Strona Rozbudowana

Jaki jest koszt rozbudowanej strony internetowej ?

Co jest potrzebne aby Twoja firma mogła posiadać własną profesjonalną stronę www. Możemy wyróżnić trzy główne elementy niezbędne do tego celu:

Własna domena internetowa (od 19 do 39zł) pierwszy rok :ludek2
Każda strona znajdująca się w internecie musi posiadać własny unikalny adres, pod którym odnajdziemy naszą stronę. Zarejestrowanie i utrzymanie takiej domeny jest z reguły płatne, choć istnieje również możliwość wykorzystania domeny bezpłatnej. Z uwagi jednak na kwestie pozycjonowania strony w wyszukiwarkach nie polecam tego rozwiązania. Po upływie pierwszego roku koszt domeny wacha się od 70 - 130zł w zależności od końcówki ( .pl, .com.pl, .eu itd..)

Serwer WWW (od 100 do 300zł) :
Serwer WWW to inaczej na stałe podłączony do internetu komputer umożliwiający przeglądanie swoich zasobów. To właśnie tutaj znajdują się wszystkie pliki niezbędne do prawidłowego wyświetlenia strony. Użytkownik otwierający twoją stronę pobiera ją właśnie z serwera stron WWW w postaci dokumentu HTML.

Projekt rozbudowanej Strony Internetowej :
- Wstępna rozmowa z klientem na temat założeń i wymagań odnośnie serwisu.wspolpraca fresh
- Projekt graficzny pierwszej strony i podstron.
- Kodowanie grafiki i projektowanie nawigacji.
- Projektowanie 4 slajdów reklamowych.
- Formularz Kontaktowy
- Doradztwo w zakresie tworzenia strony na potrzeby rynku.
- Umieszczenie strony na serwerze próbnym.
- Wprowadzanie poprawek oraz sugestii klienta.
- Akceptacja zamawiającego.
- Gotowa i dostępna online strona internetowa.
 

Strona rozbudowana przeznaczona jest dla klientów którzy potrzebują stworzyć wielkoformatowe menu strony, napisać wiele artykułów, prowadzić bloga czy pisać posty. Strony rozbudowane zawierają od 5 do 15 podstron. Przy większej ilości podstron ceny ustalamy indywidualnie.W cenie jest stworzenie 4 slajdów reklamowych na głównej podstronie. Dodanie map Google i formularza kontaktowego. Koszt 1400zł netto. Przy korzystaniu z większej ilości usług ceny ustalamy indywidualnie. Zapoznaj sie również z Pozycjonowaniem.

Bądź w Kontakcie

Południowa Polska PL

Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, województwa: śląskie, mazowieckie, łódzkie, opolskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, dolnośląskie

Telefon: 727-904-001

Email:biuro@freshwww.pl

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.